Je tu nový FREE MAGAZINE #87!

Vydáno: 20.06.2012

Začátek prázdnin klepe na dveře a aby těch pozitiv nebylo málo, tak navíc vychází aktuální číslo časopisu FREE MAGAZINE. Po jeho projetí vám navěky uvíznou v paměti jména jako Jirka Hronek, Marek Kocák, Rob Maatman a další panstvo. Mrkneme se do Lešna, na Ukrajinu a provětráme seznam mladý krve. Není toho málo. Pořadové číslo 87 vás uvítá s Jirkou Hronkem na svém obalu a Jirka si vybral těžký spot na pražském Koněvovi. Spot už není v takovém obležení jako kdysi, ale na tomhle místě má flip prvenství. Krátký úzký rozjezd, dopad není úplně ideál. Prostě respekt Jirkovi že to dal. Foto pořídil Kubo Krížo. Jirka je samozřejmě také ten, komu je dán v časopisu největší prostor a čeká vás férové interview s Jirkou. Tak jen do toho!


 Dalším kdo byl zpovídán pro náš časopis, je Holanďan Rob Maatman, kterého zvěčnil stájový fotograf firmy Emerica Eric Antoine. Kromě pecek od Roba, také uvidíte v jeho intw i trik od jeho bráchy, Jelleho. A Jelle Maatman se s tím taky zrovna nemazlí.


 V Čechách se opět rozjela závodní sezóna v podobě Adidas ČSP a první  zastávkou byl Hradec Králové, kam zavítáme i my. Dalším závodem který omrkneme je Back to the Streets v polském Lešně. Místní si vydupali ze země jednu z nejlepší plaz jakou svět viděl. Na závody doputovala slušná česká a slovenská crew a tamní contest zcela ovládla. Za nadšeného podporování od polských fans. Prostě Lešno jede a jestli máte cestu kolem, musíte se stavit.


 


 


Francouzský fotograf Kévin Métallier si vždy vybírá zajímavé destinace a po Indii nám poslal materiál s Ukrajinou. K sobě přizval například Maxima Genina a další jezdce a je z toho zajímavý trip do né příliš častých končin.


 


Mládí. V Čechách nám to tu spokojeně dorůstá a společně s dalšími jezdci a fotografy, pro vás máme takový menší průřez. V článku  Young Blood dostali příležitost tito jezdci. Petr Havlík, Lukáš Cína, Pavel Fořtík, Milan Richter a Petr Veselý. Na fotografiích od Kubo Kríža, Honzy Pelikána, Vaška Žaluda, Aleše Bílého a Davida Bučka.


 Zrcadlo. Další pokračování této poněkud techničtější záležitosti si bere na starost Marek Zápražný. Marek v USA nafotil 360 flip a switch 360 flip nedaleko Black Box parku a k tomu jsme Marka i vyzpovídali. Mrkněte na to a poznejte rozdíl.


 Skejtovou část tradičně uzavírá fotogalerie, kterou startuje Marek Kocák. A že má s čím! Riskoval při triku doslova svůj život, protože pod ním zela doslova díra pekelná a navíc měl nepěkný support v podobě Městské Policie.  Ale zvládnul to a na světě je Bangin jako prase! Kromě něj to v galerii zabili i pánové Matěj Hakl, Roman Lišivka a Ondro Leskoviansky.


 To vše a mnohem víc věcí najdete v aktuálním čísle časopisu FREE MAGAZINE, který se právě teď dostává na pulty trafik a skateshopů, kde je pro vás zcela zdarma. A jestli u vás v shopu není, tak se po něm ptejte a případně ať shop kontaktuje časopis zde. V případě že nemáte šanci se k časopisu dostat, je tu pro vás i Publero, kde najdete náš časopis online. Když to sečtem, není nic co by vám mělo kalit radost z příchodu prázdnin a my budeme jen rádi když na váš board trip vycestujete s naším časákem v báglu. Mějte super prázdniny!